KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13292487
nr 1329 2487
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad EA 1/XI, oramat löst blad, bladets mått: ca 61x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:25:55
300 kr
400 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander